Claims management komanda

Paulius Zabiela

Žalų administravimas

Draudimo žalų administravimo srityje dirba nuo 2012 m. Paulius yra dirbęs tokiose draudimo bendrovėse kaip ADB Gjensidige bei UAB DK PZU Lietuva transporto bei turto ekspertu. Šiai dienai Pauliaus sukaupta ilgesnė negu devynių metų patirtis leidžia klientams pateikti geriausius žalų valdymo sprendimus bei tų sprendimų priežiūrą. Paulius taip pat turi verslo sistemų kūrimo bei valdymo aukštąjį išsilavinimą, todėl dažnu atveju dirbdami su Claims management įgausite ne tik technines žinias, bet ir patarimus bei rekomendacijas, kaip efektyvinti verslą per žalų prizmę trumpoje arba ilgoje perspektyvoje.


Eugenijus Laurinčiukas

Kilnojamojo turto vertinimas

Dar vienas komandos narys turintis didžiulę žalų vertinimo patirtį. Eugenijus yra vienas iš nedaugelio Lietuvos specialistų galinčių atlikti nepriklausomą vertinimą. Eugenijus sukaupė didelę žalų vertinimo patirtį dirbant vienoje dižiausių draudimo kompanijų, o vertinimo licencija jis įgyjo dar 2005 m. Eugenijus gali įvertinti visas transporto priemones: keleivinius, lengvuosius, komercinius automobilius, autobusus, turistinius automobilius/prikabinamus namelius, motociklus, krovininius/specialios paskirties automobilius, geležinkelio transporto priemones bei žemės/miškų ūkio, statybinę ir pramoninę techniką.

Tomas Bernatavičius

Produkto vystymas

Tomas yra žmogus atėjęs į verslą iš profesionalaus sporto, tai indikuoja tokias savybes kaip užsispyrimas, kantrybė, darbo etika, tikslo siekimas. Tomas yra atsakingas už Claims management produkto kūrimą bei vystimą tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Tomas gilinasi į verslų poreikius ar problemas ir ieško sprendimų, kaip per Claims management paslaugų spektrą galima efektyvinti procesus mūsų klientams.
Petras Grigalis

Teisė

Naujas komandos narys atsinešęs didžiulę profesinę patirtį: teisės magistro laipsnį, 12 m. darbo patirtį Teisingumo ministerijoje, 15 m. darbo patirtį rengiant teisės aktus, teisinius bei procesinius dokumentus, teikiant konsultacijas klientams, atstovaujant valstybę teisme. Petras mūsų klientams ruošia pretenzijas, atsakymus į pretenzijas, yra atsakingas už krovinių žalas teisiniais klausimais, nagrinėja ginčus su draudikais bei su pretenzijų reiškėjais atstovaujant vežėjų insteresus.