Vežėjai praranda pinigus, tačiau su tuo taikosi?


Vežėjai praranda pinigus, tačiau su tuo taikosi?

Neseniai įvyko Lietuvos vežėjų sąjungos konferencija, kurios metu buvo aptariamos vienos svarbiausių vežėjams šių dienų aktualijų: draudimo įmokos ir išmokos bei žalų administravimas.

Prieš konferenciją buvo atlikta apklausa, kurios metu daugiau nei 100 vežėjų įmonių atsakė į užduotus klausimus. Iš patirties draudimo srityje žinome, jog darbas su žalomis vežėjams dažnu atveju būna našta, tačiau apklausos rezultatai parodė, jog situacija yra blogesnė nei manėme. Kodėl rezultatai mus nustebino?

varbu paminėti, jog tik 10% visų respondentų pažymėjo, kad draudimo išmokos visada apskaičiuojamos tinkamai. Kiti 90% taip nemano!

Dar vienas rodiklis, kurį svarbu pabrėžti - 24% apklaustųjų mano, kad išmokos galėtų būti didesnės, tačiau vežėjai dažniausiai sutinka su pirminiais skaičiavimais.

Taip pat labai aktualus dalykas vežėjams – užsienio žalos. 72% vežėjų susiduria su žalomis užsienyje. Kai žala įvyksta už Lietuvos ribų, atsiranda papildomos problemos:

  • Užsienio kalbos barjeras;

  • Užsienio šalies įstatyminės bazės nežinojimas;

  • Patiriama daugiau išlaidų nei pavyksta atgauti;

Apklausos rezultatai akivaizdžiai indikuoja problemas vežėjų sektoriaus žalų administravime. Kviečiame jas spręsti su Claims management.

Susisiekite zalos@claimsmanagement.lt arba +370 687 76 330