Ką daryti patekus į eismo įvykį užsienyje?


Ką daryti patekus į eismo įvykį užsienyje?
Dažniausi klausimai patekus į eismo įvykį Lietuvoje: ką daryti toliau? Kaip atgauti pinigus už automobiliui padarytą žalą, daiktų sugadinimą ar fizines bei moralines traumas? O jei avarija įvyko Lenkijoje, kaltininkas yra Baltarusijos pilietis, turintis baltarusišką draudimą, o nukentėjusiojo Lietuvos piliečio automobilis registruotas Jungtinėje Karalystėje? Ar žinotumėte kaip elgtis tokioje situacijoje?

Mes esame pasiruošę padėti tokiose situacijose ir šiandien remdamiesi tikra byla pasidalinsime žingniais kaip padedame savo klientams patekusiems į eismo įvykius užsienyje.

  1. Ypač svarbus žingsnis žalos bylos administravime – klientas kreipėsi pagalbos iš karto po įvykio, nedarydamas jokių kitų papildomų veiksmų.

  2. Išsiaiškinama kaltininko draudimo kompanija – tai lemia kokie bus tolimesni žalos administravimo procesai.

  3. Klientas mūsų kompanijai perleido visus darbus, susijusius su žalos administravimu. Mes surinkome reikiamus duomenis, registravome eismo įvykį draudimo kompanijoje bei pradėjome žalos bylos administravimo darbus.

  4. Draudimo kompanija informavo, kad paskaičiuotas nuostolio dydis yra 580 Eur. Nesutikome su tokia išvada, teikėme papildomus argumentus sprendimo pakeitimui. Draudikas peržiūrėjęs bylos medžiagą priėmė sprendimą atlyginti žalą virš 1085 Eur suma.

  5. Nuostolio atlyginimo sumos dydis kliento netenkino, o mes su klientu sutikome ir kartu padarėme išvadą, jog žalos atlygis turėtų būti žymiai didesnis. Apžiūrėjome pažeistą automobilį ir atlikome nuostolių įvertinimą. Net po antro draudimo kompanijos skaičiavimo mūsų vertinimu žalos suma buvo dvigubai didesnė.

  6. Bendru kompromisu buvo sutarta, jog galutinė išmokos suma bus lygi 2189,55 Eur, o tai net 377,26 % daugiau negu pirminis nuostolių įvertinimas! Žalos bylos administravimas truko 47 dienas. Automobilio savininkui administruojant žalos bylą reikėjo tik patvirtinti išmokos sumą, visi kiti darbai buvo atlikti „Claims management“.

Šis pavyzdys – dar viena neabejotina sėkmės istorija. Norite būti užtikrinti, kad žala bus suadministruota greitai ir efektyviai, o nuostolio atlyginimas bus atitinkamas patirtam nuostoliui? Susisiekite.